РЕСУРСНИЙ ЖІНОЧИЙ ЩОДЕННИК​

Ваш помічник на шляху до самопізнання та гармонії з собою.

e3736013-3e1d-45bc-8475-8160fe2193eb-scaled
1

Недатований

Почніть, коли захочете і не картайте себе за пропущені сторінки. Це щоденник, який ХОЧЕТЬСЯ заповнювати.

2

Авторський

Це перший та унікальний жіночий щоденник, який призначений для самопізнання та турботи про себе.

3

Естетичний та мінімалістичний

Жодних сердечок та квіточок. Це щоденник для дорослої дівчинки, яка за бажання може розмалювати його сама:) До речі, сторінки не сніжно-білі, а кольору айворі. Я знаю, що для багатьох це важливо.

Про щоденник

Ми, жінки, безперечно, рівні з чоловіками, проте наша гормональна система працює по- іншому. Саме тому ми щомісяця відчуваємо емоційні «гойдалки». Для того, щоб не гепнутись з тої гойдалки обличчям в землю, ми мусимо вміти тримати баланс. А щоб тримати баланс, треба знати себе, свій організм і свої можливості. Завдяки щоденним спостереженням за собою Ви навчитеся помічати причини змін настрою та зможете управляти своїми емоційними станами, відчувати щастя в моменті і знати, як працює Ваша система саморегуляції.

У ЧОМУ УНІКАЛЬНІСТЬ ЦЬОГО ЩОДЕННИКА?

Недатований, проте системний

Щоденник недатований, щоб Ви могли його почати будь-коли, а не тільки 1-го січня. Якщо раптом стомитесь і захочете пропустити декілька днів/тижнів/місяців, Ви можете це зробити! А для зручності всередині Ви знайдете наклейки-календарики, які зможете вклеювати на потрібні сторінки.

Не зобов’язує, проте притягує

Ви не змушені вести записи у щоденнику щодня «щоб не було пустих сторінок», адже він недатований. Нема сил — забийте і не картайте себе! Ви не будете себе змушувати, проте побачите: Вам захочеться заповнювати його щоденно. Просто захочеться. Бо буде цікаво!

Індивідуальний підхід

На кожен день Ви маєте окремий аркуш паперу. Пів аркуша я навмисне залишила вільними, щоб Ви адаптували його під свої потреби: тут можна записувати свої переживання за день, фіксувати плани та задачі, писати список продуктів або дати дитині помалювати, щоб мати 2 хвидини спокою:)

Формує звичку любити себе

Цей щоденник розрахований на пів року, адже за цей час гарантовно формується звичка. Місія щоденника – сформувати звичку турбуватись про себе, слідкувати за своїм психічним та фізичним здоров’ям, засвоювати життєві уроки і відчувати щастя в моменті.

ВІДЕО-РОЗПАКОВКА ЩОДЕННИКА

Відтворити відео

Зміст

У інструкції Ви отримаєте настанови щодо ведення цього щоденника, а також реальний приклад того, як веду цей щоденник я. На перших сторінках Ви знайдете рекомендації щодо грамотного планування та ефективного розподілення завдань по дням тижня.

Колесо балансу, завдання як потурбуватися про себе, список бажань на пів року, місце для звільнення голови від незавершених завдань тощо.

Розворот з пустими клітинками на кожен день поточного місяця, щоб Ви могли розпланувати головні завдання та плани і нічого не забули. Для тих, кто відчуває вплив Місяця та інших небесних тіл, тут можна вести астрологічний календар.

Щотижня я рекомендую скласти план на найближчі 7 днів, щоб всі плани та завдання були перед очима у щоденнику, а не завантажували Вашу голову. Плануйте тиждень у неділю і починайте кожен тиждень саме з неділі, адже наші мудрі пращури жили саме так: починали тиждень з вихідного дня, який присвячували духовному зростанню, відпочинку та сім’ї. Це дає заряд сил та енергії, щоб залишатися в ресурсі наступні 6 днів.

На кожен день Ви маєте окремий аркуш паперу. Пів аркуша я навмисне залишила вільними, щоб Ви адаптували його під свої потреби: тут можна записувати свої переживання за день, фіксувати плани та задачі, писати список продуктів або дати дитині помалювати, щоб мати 2 хвидини спокою:)

А у нижній частині щоденника я пропоную Вам турбуватися про себе і досліджувати себе, щодня відмічаючи основні показники. Тобто нижня частина авторська і щодня однакова. Це потрібно для того, щоб Ви навчилися управляти своїми настроями та станами і знали, що на них впливає.

Декілька сторінок відведені для того, щоб побачити, як змінились Ви і Ваше життя за пів року, поки Ви вели цей щоденник. Мета: похвалити себе, подякувати собі та близьким, засвоїти життєві уроки та спершись на отриманий досвід, впевнено будувати щасливе життя далі.

Перші 5 сторінок щоденника

автор щоденника

Сичинська Марія

 • Сертифікована Оксфордом в галузі дитячої психології (OHS)
 • Експерт у батьківсько-дитячих стосунках
 • Спікер на радіо та телебаченні
 • Член Української асоціації екологічної психологічної допомоги
 • Автор понад 10-ти найпопулярніших україномовних курсів для батьків

Посилання на автора: Instagram | Facebook | YouTube | Сайт

Сичинська Марія

 • Сертифікована Oxford Home Study centre в галузі дитячої психології
 • Експерт у батьківсько-дитячих стосунках
 • Спікер на радіо та телебаченні
 • Член Української асоціації екологічної психологічної допомоги
 • Автор понад 10-ти найпопулярніших україномовних курсів для батьків

Посилання на автора: Instagram | Facebook | YouTube | Сайт

Відгуки

Оформити замовлення

Ресурсний жіночий щоденник – Марія Сичинська

ЩОДЕННИКА НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ. ОРІЄНТОВНА ДАТА ПОСТАВКИ ОБМЕЖЕНОГО ТИРАЖУ - 23 ГРУДНЯ. ОФОРМЛЮЮЧИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗАРАЗ, ВИ БРОНЮЄТЕ ЩОДЕННИК У ЦІЙ ПОСТАВЦІ.

990 грн

-5% при замовленні 2 щоденників (1881 грн)
-10% при замовленні 3 щоденників (2673 грн)
-15% при замовленні 4+ щоденників (від 3366 грн)
*спеціальні умови при замовленні від 10 щоденників тут

delivery-truck_1f69a
Безкоштовна доставка по Україні у поштомат або відділення Нової пошти

Поширені запитання та відповіді на них

Для цього необхідно замовити щоденник на офіційному сайті womens-diary.com.ua

Ми доставляємо щоденник Україною (перевізником “Нова пошта”), а також світом (окрім рф та білорусії).

Ми можемо запропонувати декілька способів оплати:

 • при отриманні на відділенні або поштоматі Нова пошта (послугу оплачує покупець);
 • безпечна оплата карткою через українську платіжну систему Wayforpay (можна оплатити через Apple Pay, Google Pay, Приват24);
 • на рахунок IBAN нашої юридичної особи (без ПДВ).

Так, після відправки щоденника посилання на фіскальний чек Ви отримаєте на електронну пошту та в смс.

Замовлення у межах України сплачуємо ми. 

Замовлення у інші країни сплачує покупець перед відправкою. Точну вартість доставки за кордон прораховує наш менеджер та виставляє рахунок на оплату.

Доставка в межах України зазвичай триває до 3-х днів.

Міжнародна доставка триває від 10 до 45 днів.

Для замовлень по Україні є можливість оплатити щоденник при отриманні.

Для міжнародних замовлень можливості оплатити при отриманні немає.

Ми гарантуємо відправку щоденника протягом 2-х робочих днів з моменту офомлення замовлення.

Якщо щоденник не сподобався, його можна повернути при умові, що збережена повна комплектація щоденника і на ньому немає слідів використання (стерті записи олівцем також вважаються слідами використання). Вартість доставки щоденника оплачує покупець.

Якщо у щоденнику було знайдено дефект після отримання, ми компенсуємо вартість доставки.